יום רביעי, 10 באוקטובר 2018

גוטה בריא ומהיר, רמת גן | חיים טובים

ארוחת צהריים היא דבר מורכב.
לנסות לאכול ארוחת צהריים בריאה, במשלוח, זה עניין עוד יותר מסובך.
להיות אכלן בררן ובעייתי זה עסק אפילו עיוד יותר טריקי, ככה זה, החיים הם לא סל של פיקניק ממולא בדברים טובים.
אבל זה לא באמת נכון, החיים הם שקית הפתעות שלא מפסיקה להעניק, ולכן כל יום יכול להיות מסע חיפוש אחרי משהו מעניין.

גוטה היא למעשה רשת של שלושה סניפים (השניים האחרים בהרצליה פיתוח ורמת החייל) שמנסה לתת מענה לארוחות צהריים בריאות לאנשים עובדים. את החלק האחרון אפשר לנחש בעזרת שני רמזים גסים. הראשון הוא שכל הסניפים נמצאים באזורי משרדים, והשני הוא שסניפי גוטה עובדים בשעות לאנשים עובדים: ימים ראשון עד חמישי 12:00-16:00.
למזלי הרב הם עושים משלוחים, ככה שלא הייתי צריך להרחיק לאותם אזורים. 
והנה בונוס בדמות הרהור: מדובר באזורי עבודה, אבל לא אזורי תעשיה, כי אין שם תעשיה של ממש (מפעלים למשל), אלא אנשים יושבים על כסאות. אולי לא הגענו עדיין לשלב בו צריך לתת שמות חדשים לאזורים האלה.


ארוחת טופו בתנור, אורז שחור אורגני מלא, סלט לקט ירוקים
ארוחת טופו בתנור, אורז שחור אורגני מלא, סלט לקט ירוקים


כבר יצא לי להזמין מגוטה פעמיים. לא אשקר, נהניתי מאוד בשתיהן.
לא יצא לי לגוון בגלל אילוצים שבלב. כשמצמצמים את התפריט למנות צמוניות \ טבעוניות, ואז מסירים דברים שאני לא אוכל או אוהב נשארים עם קומבינציה אחת: ארוחת טופו בתנור עם ג'ינג'ר וסויה, אורז שחור אורגני מלא, סלט לקט ירוקים ברוטב סילאן ותפוזים. את הרוטב אני שם על כל ההזמנה כי הוא טעים בטירוף. אפשר להזמין גם טחינה במקום , אבל יש לי משלי.ארוחת טופו בתנור, אורז שחור אורגני מלא, סלט לקט ירוקים
ארוחת טופו בתנור, אורז שחור אורגני מלא, סלט לקט ירוקים, עם רוטב סליאן תפוזים וטחינה

הדבר שהכי בולט בהזמנה בעיניי הוא הכמות (כן, גם הצבעים, אבל זה לא בלוג צבעים).
במבט ראשון מדובר במעט אוכל. אולי זה הסידור, אולי זה החישוב של המסעדה לגבי גודל שיכיל מתוכו מספיק בריאות לכמות, אולי זה משהו אחר. בעלות של ₪49.30 ניתן היה לצפות לטיפה יותר, אבל מבחינת תמחור - המון עסקיות כיום נושקות לחמישים.
למרות מה שהעיניים אומרות, הארוחה הזו מאוד ממלאת. אולי זה האורז, אולי העובדה שהסלט שמגיע בצד היה נותן יותר נפח אם הכל היה מונח על צלחת גדולה, אולי משהו אחר וקסום שקורה כשאוכלים מספיק מזון והבטן נותנת אותות שלא צריך יותר. בכל מקרה, זה משביע ואפילו מאוד.

ההערה השלישית היחידה שיש לי היא על מינימום ההזמנה. הסכום בתלות במערכת ההזמנות הוא 140-150 ש"ח, מה שאומר שתאלצו לשכנע קולגות, חברים ומכרים שיזמינו איתכם.
אם אתם צריכים לשכנע אוכלי בשר - המקום מציע גם שניצלים, קציצות וסינייה.

שכולנו נהיה בריאים, עלו והצליחו.

7 תגובות:

 1. וואי, זה נראה טעים!
  עשיתם לי חשק לאכול את זה היום, מזל שיש סניף לא רחוק מפה כי אני בחיים לא הייתי מצליח לשכנע מספיק אנשים לעשות איתי הזמנה. זה באמת די התעסקות להתחיל לגייס אנשים שיזמינו איתך צהריים במיוחד פה כי כולם מביאים מהבית.

  השבמחק
 2. ממליצה, באמת אחלה מקום וגם לא רק להזמין בטלפון, השירות תמיד עם חיוך.
  מה שכן, אני קונה ממבחר התוספות שיש כי לא מספיק לי, אני מתאמנת וצריכה לאכול בהתאם.

  השבמחק
 3. גוטה זה באמת אחלה ממש
  שמח שברחתם להמליץ

  השבמחק
 4. הייטקיסט שמביא אוכל מהבית הוא לא הייטקיסט אמיתי. חלאס, די להתקמצן במסווה של רצון לאכול "אוכל בריא". תדחוף איזה פיצה, תשטוף את זה בקולה ותתחיל לקודד. שלא לדבר על זה שהם מסריחים את המטבחון עם האוכל המחומם שלהם.

  השבמחק
 5. מזמינה משם כל יום כמעט, סגרו לי את ההחלטות היומיות של מאיפה להזמין. שניצל אפוי בכמות נדירה ונדיבה, אני אוכלת ומתענגת, כל יום תוספת בריאה אחרת, סלט או מרק, טעים ובריא ואני מרוצה עד הגג.

  השבמחק
 6. יש מג'דרה עם אצות, נשמע מוזר אבל טעים

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ארכיון הבלוג